Epam pro vnitřní užívání

person Autor: Josef Franců list Kategorie: Příběh Epam Datum: comment Komentáře: 0 favorite Hodnocení: 2896

Epam jsou přírodní přípravky zpracované podle tibetských receptur, jež jsou svými účinky, složením, energií a technologií výroby ve světě unikátní

Produkty EPAM

jsou přírodní přípravky zpracované podle tibetských receptur, jež jsou svými účinky, složením, energií a technologií výroby ve světě unikátní. Neobsahují chemické konzervanty, umělá barviva, dochucovadla apod. 99 % surovin pochází z území České republiky a jejich kvalitu si sami ověřujeme. Bylinky jsou sbírány a zpracovávány v době s největším množstvím účinných látek.

CO EPAM OBSAHUJE?

Jde o výtažek z propolisu, mumia a 10–21 léčivých rostlin jako např.: eleuterokok, ženšen, echinacea, jinan dvoulaločný, kozlík, borovice, smrk, jedle, máta, mateřídouška, aloe, heřmánek, muškátový oříšek, lékořice, oman, řebříček, dále glycerin, pitná voda a max. 14 % obj. alkoholu. EPAM 7 a EPAM 39 neobsahují propolis.

PŘÍPRAVKY EPAM

Způsob užívání EPAMů:

Pod jazyk – nakapat daný počet kapek na lžičku a dát přímo pod jazyk, zde ponechat 2 min. a poté spolknout. Tato aplikace je nezávislá na jídle. Tento způsob užívání se nedoporučuje u osob trpících zažívacími obtížemi.

Do převařené vychladlé vody – daný počet kapek nakapat do cca 50 ml převařené vody vychladlé na pokojovou teplotu 15-30 min. před jídlem, nebo 1 hod. po jídle (u dětí je množství vody menší cca 5-15 ml). V případě jakýchkoliv zažívacích problémů, užívejte všechny EPAMy do převařené vychladlé vody.

 

Výjimku tvoří EPAM 22 a EPAM 35, které se užívají vždy před jídlem a pouze do převařené vychladlé vody.

Pokud užíváte více EPAMů najednou, berte je od sebe alespoň s 15ti minutovým odstupem. Doručujeme užívat maximálně 4 druhy EPAMů denně.

Pokud přidáváte do čaje tinktury nebo medové elixíry, pamatujte, ČAJ NESMÍ BÝT HORKÝ (doporučujeme max. teplotu 40-50°C), jinak by se zničily léčivé účinky medu a bylin v nich obsažených!

Mějte na paměti, že jsme různí. Co na někoho působí perfektně, může u jiného člověka působit naopak. Každý může mít nějakou alergii, proto cokoliv užíváte nebo natíráte na tělo, nejprve vyzkoušejte v malé dávce a počkejte na reakci. V případě alergické reakce vypijte šumivé kalcium. Je zároveň potřeba, aby člověk byl realista a nemyslel si, že když jednou užije EPAM, bude okamžitě zdráv. Ke všemu se musí přistupovat rozumně.

Tagy: Epam

Komentáře

Žádný komentář

Zanechejte komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password